Kyl/frys GRAM KF 3295-93 X/1
11 698 kr
8 895 krSpara 24 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
GRAMBeskrivning
Kyl/frysskåp i EasyOff Steel i energiklass F och med LED belysning.
SafetyGlass
Samtliga glashyllor är tillverkade i SafetyGlass. Det innebär att de inte bara är mycket hållbara utan också krossäkra. Skulle du ha otur och tappa en glashylla på golvet, t.ex. i samband med rengöring, så splittras inte hyllan i vassa kanter.
LED belysning
LED-belysningen ger dig en bra och snabb översikt över matvarorna.
DualCooling
Med DualCooling bevaras den höga luftfuktigheten i kylavdelningen, eftersom kyl och frys kyls ned separat. Därför kommer heller inte torr luft eller lukter in från frysen till kylavdelningen. Den höga luftfuktigheten gör att t.ex. grönsaker håller sig färska och inte torkar ut så snabbt.
Samtliga glashyllor är tillverkade i SafetyGlass. Det innebär att de inte bara är mycket hållbara utan också krossäkra. Skulle du ha otur och tappa en glashylla på golvet, t.ex. i samband med rengöring, så splittras inte hyllan i vassa kanter.
LED belysning
LED-belysningen ger dig en bra och snabb översikt över matvarorna.
DualCooling
Med DualCooling bevaras den höga luftfuktigheten i kylavdelningen, eftersom kyl och frys kyls ned separat. Därför kommer heller inte torr luft eller lukter in från frysen till kylavdelningen. Den höga luftfuktigheten gör att t.ex. grönsaker håller sig färska och inte torkar ut så snabbt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | GRAM |
| Art.Nr. | 62448 |
| Färg | Rostfri |
| Hängning | Höger |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 60 cm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 181,2 cm |
| Ljuskälla | LED |
| Tillverkarens Art.Nr. | 62448 |
| Nettovolym Frys | 87 l |
| Nettovolym Kyl | 204 l |
| Effekt/prestanda | 149 W |
| Eluttag | Jordad stickpropp |
| Produkttyp | Kyl/Frys |
| Vikt | 52 kg |
| Bredd | 54 cm |
| Bullernivå | 43 dBa |
| EAN-nr | 5709708231611 |


