Kyl/frys Scandomestic BIC 401 W
9 595 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Scandomestic BIC 401 W inbyggd kyl- och frysdisk med energiklass F, LED-belysning och NoFrost-frys.
Kylskåpet har tre justerbara säkerhetshyllor som gör det enkelt att justera hyllpositionerna för att passa dina behov. Kylskåpet har en kapacitet på 190 liter. NoFrost-frysen på 56 liter är utrustad med genomskinliga fryslådor. Dörrens öppningsriktning är vändbar.
Teknisk information:
- Energiklass: F
- Energiförbrukning: 260 kWh/år
- Kapacitet: kylskåp 190 l / frys 56 l
- Ljudnivå: 41 dB
- Frysningskapacitet: 2,5 kg / dag
- Uppvärmningstid: 11 timmar
- 4 säkerhetshyllor, varav 3 är justerbara
- Lådan för grönsaker
- Tre frysfack
- NoFrost
- Omedelbar frysning
- Ljudlarm
- Längd på nätsladden: 2,2 m
- Handtag: höger, vändbart
- Mått H x L x B (mm): 1769 x 540 x 540
- Vikt: 63 kg
Teknisk information:
- Energiklass: F
- Energiförbrukning: 260 kWh/år
- Kapacitet: kylskåp 190 l / frys 56 l
- Ljudnivå: 41 dB
- Frysningskapacitet: 2,5 kg / dag
- Uppvärmningstid: 11 timmar
- 4 säkerhetshyllor, varav 3 är justerbara
- Lådan för grönsaker
- Tre frysfack
- NoFrost
- Omedelbar frysning
- Ljudlarm
- Längd på nätsladden: 2,2 m
- Handtag: höger, vändbart
- Mått H x L x B (mm): 1769 x 540 x 540
- Vikt: 63 kg
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandomestic |
| Art.Nr. | 56117 |
| Färg | Vit |
| Kabellängd | 2,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 540 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Handtag | Höger, vändbar |
| Höjd | 1769 mm |
| Belysning | LED |
| Tillverkarens Art.Nr. | BIC 401 W |
| Nettovolym Frys | 56 l |
| Nettovolym Kyl | 190 l |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Energiförbrukning | 260 kWh/år |
| Hyllor | 5 |
| Typ | Kyl/frys Integrerad |
| Bredd | 540 mm |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Display | Ja |
| Ljudnivå | 41 dBa |
| Effekt | 100 W |
| EAN-nr | 5704704013971 |





