Kyl/frys Scandomestic SKF 221Vit
5 435 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Scandomestic SKF 221 är ett skåp i energiklass E med glashyllor och en liten frys. Kylskåpet har en kapacitet på 170 liter och en liten frys med en kapacitet på 41 liter är placerad högst upp i skåpet. Det tysta ljudet från skåpet är endast 41 dB.
Varumärke
ScandomesticBeskrivning
Scandomestic SKF 221 är ett skåp i energiklass E med glashyllor och en liten frys. Kylskåpet har en kapacitet på 170 liter och en liten frys med en kapacitet på 41 liter är placerad högst upp i skåpet. Det tysta ljudet från skåpet är endast 41 dB.
Teknisk information:
- Energiklass: E
- Energiförbrukning: 176 kWh / år
- Kylskåpets kapacitet: 170 l
- Fryskapacitet: 41 l
- Ljudnivå: 41 dB
- Frysningskapacitet: 2 kg / dag
- Uppvärmningstid: 15 timmar
- Mekanisk temperaturreglering
- Internt ljus: LED
- Kylskåpets utrustning: 4 glashyllor, varav 3 är justerbara, 4 dörrhyllor och en grönsakslåda.
- Handtag: höger, utbytbar
- Klimatklass: ST
- Längd på nätsladden: 1,8 m
- Mått H x L x B (mm): 1428 x 540 x 551
- Vikt: 41 kg
- Energiklass: E
- Energiförbrukning: 176 kWh / år
- Kylskåpets kapacitet: 170 l
- Fryskapacitet: 41 l
- Ljudnivå: 41 dB
- Frysningskapacitet: 2 kg / dag
- Uppvärmningstid: 15 timmar
- Mekanisk temperaturreglering
- Internt ljus: LED
- Kylskåpets utrustning: 4 glashyllor, varav 3 är justerbara, 4 dörrhyllor och en grönsakslåda.
- Handtag: höger, utbytbar
- Klimatklass: ST
- Längd på nätsladden: 1,8 m
- Mått H x L x B (mm): 1428 x 540 x 551
- Vikt: 41 kg
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Scandomestic |
| Art.Nr. | 56124 |
| Färg | Vit |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 551 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Handtag | Högerhängd |
| Höjd | 1428 mm |
| Belysning | LED |
| Tillverkarens Art.Nr. | SKF 221 W |
| Nettovolym Frys | 41 l |
| Nettovolym Kyl | 170 l |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Stickpropp | Ja |
| Energiförbrukning | 176 kWh/år |
| Hyllor | 4 |
| Typ | Kombinerad kyl/frys |
| Volym | 211 l |
| Bredd | 540 mm |
| Automatisk Avfrostning | Nej |
| Display | Nej |
| Ljudnivå | 41 dBa |
| Effekt | 60 W |
| EAN-nr | 5704704013698 |

