Kyl/Frys Smeg Side By Side FQ60DEVit
26 995 kr
19 990 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Side By Side FQ60DE
Vit
19 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stilrent Side-By-Side-skåp från Smeg. Smeg FQ60XDE är en vitvara som skiljer sig från mängden med sin stilrena yta och innovativa funktioner. Dess dubbla dörrar gör det enkelt att hålla kylan inne och ge maximal förvaring, samtidigt som överblick förbättras tack vare LED-belysning. Dessutom kan skåpet enkelt styras från utsidan med hjälp av displayen med touchkontroll.
Varumärke
SmegBeskrivning
Stilrent Side-By-Side-skåp från Smeg. Smeg FQ60XDE är en vitvara som skiljer sig från mängden med sin stilrena yta och innovativa funktioner. Dess dubbla dörrar gör det enkelt att hålla kylan inne och ge maximal förvaring, samtidigt som överblick förbättras tack vare LED-belysning. Dessutom kan skåpet enkelt styras från utsidan med hjälp av displayen med touchkontroll.
Specifikationer
- Display med touchkontroll - enkelt att styra och stilren design
- No frost - frysen behöver inte frostas av manuellt
- Smart energibesparing - anpassar sig efter ditt liv
Smeg har inte bara fokuserat på design utan även på energisnålhet. Skåpet har en automatisk energibesparingsfunktion som aktiveras om dörrarna hålls stängda under en längre tid, samt en manuell energibesparings-läge som kan aktiveras med en knapptryckning. Dessutom har skåpet snabbkylning och snabbfrysning för att hjälpa till när du lägger in större mängder mat.
Smegs side-by-side är även utrustat med en grönsakslåda med intensiv luftcirkulation, som håller grönsakerna färska längre. Kombinationen av teknik och stil gör Smeg till ett varumärke med stark image och stor genomslagskraft. Låt detta skåp bli en central del av ditt kök och en samlingsplats för dina trevliga stunder och sammankomster.
- Display med touchkontroll - enkelt att styra och stilren design
- No frost - frysen behöver inte frostas av manuellt
- Smart energibesparing - anpassar sig efter ditt liv
Smeg har inte bara fokuserat på design utan även på energisnålhet. Skåpet har en automatisk energibesparingsfunktion som aktiveras om dörrarna hålls stängda under en längre tid, samt en manuell energibesparings-läge som kan aktiveras med en knapptryckning. Dessutom har skåpet snabbkylning och snabbfrysning för att hjälpa till när du lägger in större mängder mat.
Smegs side-by-side är även utrustat med en grönsakslåda med intensiv luftcirkulation, som håller grönsakerna färska längre. Kombinationen av teknik och stil gör Smeg till ett varumärke med stark image och stor genomslagskraft. Låt detta skåp bli en central del av ditt kök och en samlingsplats för dina trevliga stunder och sammankomster.
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 74631 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | FQ60BDE |
| Energiförbrukning | 406 kWh/år |
| Vikt | 130 kg |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 705 cm |
| Energieffektivitet | E |
| Höjd | 1820 cm |
| Nettovolym Frys | 98 l |
| Nettovolym Kyl | 376 l |
| Typ | Kyl/Frys |
| Bredd | 908 cm |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Display | Ja |
| Ismaskin | Nej |
| Bullernivå | 37 dBa dB(A) |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 8017709337681 |
