


Side by side CylindaKFS9180NEXBlack inox
12 990 kr19 999 kr
Spara 35 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

KFS9180NEX
Black inox12 990 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Ett smidigt skåp av side by side modell som med sina dubbla dörrar i kylen och bra belysning gör det enkelt att se innehållet i skåpet. I frysen finns det många lådor som gör det lätt att hålla ordning på framför allt de mindre förpackningar med livsmedel och kanske matlådor? Skåpet är av nofrost modell som frostar av sig själv. Den externa touchdisplayen visar tydligt inställningarna samt även möjligheter att aktivera superkyl- eller frysfunktionen. Det kan vara lämpligt när man handlat större mängd mat och ställer in det samtidigt i skåpet.
Varumärke
Beskrivning
Ett smidigt skåp av side by side modell som med sina dubbla dörrar i kylen och bra belysning gör det enkelt att se innehållet i skåpet. I frysen finns det många lådor som gör det lätt att hålla ordning på framför allt de mindre förpackningar med livsmedel och kanske matlådor? Skåpet är av nofrost modell som frostar av sig själv. Den externa touchdisplayen visar tydligt inställningarna samt även möjligheter att aktivera superkyl- eller frysfunktionen. Det kan vara lämpligt när man handlat större mängd mat och ställer in det samtidigt i skåpet.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
|---|---|
| Art.Nr. | 70355 |
| Färg | Black inox |
| Energieffektivitet | E |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9102065 |
| Produkttyp | Kyl/Frys |
| Automatisk Avfrostning | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 690 mm |
| Höjd | 1790 mm |
| Nettovolym Frys | 166 l |
| Nettovolym Kyl | 322 l |
| Bullernivå | 39 dBa |
| Energiförbrukning | 305 kWh/år |
| Vikt | 120 kg |
| Bredd | 910 mm |
| EAN-nr | 7392186322193 |
