


Minikök CylindaMK1000TKH
21 599 kr
Behöver du hjälp med ditt köp?
?
Ring till våra produktrådgivare!30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Minikök från Cylinda. Minikök med en praktisk rostfri diskbänk. 2 timerstyrda värmeplattor och kylskåp med frysfack. Plattorna är utrustade med timer för mer säkerhet.
Levereras med anslutningssladd och kontakt.
Basfakta
- Färg: Vit
- Antal hoar: 1
Funktioner
- Timer: Nej
Inredning
- Rensskål: Nej
Mått och vikt
- Bredd (mm): 1000 mm
- Höjd (mm): 900 mm
- Djup (mm): 600 mm
- Nyttovolym kyl (liter): 88 l
- Vikt: 60
Deklarationer
- Nyttovolym frys (liter): 14 l
- Sladdlängd (m): 1600 mm
- Sladdlängd Plattor: 1900 mm
- Antal stjärnor: 4
- Total effekt: 2900 W
- Ljudnivå (dB): 40 dB
Installation
- Uttag för enhålsblandare Ø35: Ja
- Sladd och kontakter ingår: Ja
- Inklusive avloppsanslutning: Ja
- Plattor: 230 V
- Kylskåp: 230 V
Basfakta
- Färg: Vit
- Antal hoar: 1
Funktioner
- Timer: Nej
Inredning
- Rensskål: Nej
Mått och vikt
- Bredd (mm): 1000 mm
- Höjd (mm): 900 mm
- Djup (mm): 600 mm
- Nyttovolym kyl (liter): 88 l
- Vikt: 60
Deklarationer
- Nyttovolym frys (liter): 14 l
- Sladdlängd (m): 1600 mm
- Sladdlängd Plattor: 1900 mm
- Antal stjärnor: 4
- Total effekt: 2900 W
- Ljudnivå (dB): 40 dB
Installation
- Uttag för enhålsblandare Ø35: Ja
- Sladd och kontakter ingår: Ja
- Inklusive avloppsanslutning: Ja
- Plattor: 230 V
- Kylskåp: 230 V
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
|---|---|
| Art.Nr. | 52495 |
| Färg | Vit |
| Produkttyp | Minikök |
| Energieffektivitet | F |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Nettovolym Kyl | 88 l |
| Nettovolym Frys | 14 l |
| Djup | 60 cm |
| Vikt | 60 kg |
| Decibelnivå | 40 dBa |
| Spänning | 230 V |
| EAN-nr | 7392186310442 |

