Kökspaket Bosch HBG537FB4 + PIX631HC1E + SMV4HMX08E + DFS067A51
24 990 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Electrolux LRC4DE3W1L fristående kylskåp med DynamicAir kylning.
DynamicAir håller temperaturen konstantElectrolux LRC4DE3W1L använder DynamicAir-teknik som cirkulerar kall luft i hela kylskåpet. Detta håller temperaturen stabil även när dörren öppnas.
CustomFlex ger flexibel förvaring i dörren. CustomFlex-systemet gör det enkelt att anpassa dörrförvaringen efter dina behov med flyttbara behållare i olika storlekar.
Shoppingfunktion för snabb nedkylning. Shoppingfunktionen sänker temperaturen tillfälligt för att snabbt kyla ner nyinköpta varor och skydda maten som redan finns i kylen.
LED-belysning som lyser upp hela interiören LED-belysningen ger ett klart och jämnt ljus i hela kylskåpet och är både energieffektiv och långlivad.
Exakt styrning med elektroniska touchkontroller. Touchkontrollerna gör det enkelt att justera temperaturen och styra kylskåpets funktioner med snabb respons.
CustomFlex ger flexibel förvaring i dörren. CustomFlex-systemet gör det enkelt att anpassa dörrförvaringen efter dina behov med flyttbara behållare i olika storlekar.
Shoppingfunktion för snabb nedkylning. Shoppingfunktionen sänker temperaturen tillfälligt för att snabbt kyla ner nyinköpta varor och skydda maten som redan finns i kylen.
LED-belysning som lyser upp hela interiören LED-belysningen ger ett klart och jämnt ljus i hela kylskåpet och är både energieffektiv och långlivad.
Exakt styrning med elektroniska touchkontroller. Touchkontrollerna gör det enkelt att justera temperaturen och styra kylskåpets funktioner med snabb respons.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | B33358 |
| Bredd | 505 mm |
| Höjd | 815 mm |
| Djup | 550 mm |
| Vikt | 94,896 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | B33358 |
| Typ | Kökspaket |
| Energieffektivitet | C |
| Grill | Ja |














