Gashäll Smeg Colonial SRV876
fr.13 895 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Colonial SRV876
13 895 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Smeg Colonial SRV876 är en snygg och praktisk gashäll till ditt hem. Smeg Colonial SRV876 tillhör den populära serien Colonial.
Varumärke
SmegBeskrivning
Smeg Colonial SRV876 är en snygg och praktisk gashäll till ditt hem. Smeg Colonial SRV876 tillhör den populära serien Colonial.
Estetisk linje
- Estetik: Colonial
- Material: Emaljerad
- Färg på kontroller: Antik mässing
- Typ av kontroller: Vred
- Vredens placering: Front
- Pannställ: Gjutjärn
- Antal kontroller: 6
- Färg på markeringar: Guld
Program & funktioner
- Totalt antal zoner: 5
- Antal kokzoner gashäll: 5
Alternativ
- Standard inbyggnadsmått: 478-482x555-560 mm
Kokzon
- Position zon 1: Vänster fram
- Position zon 2: Vänster bak
- Typ zon 1: Gas - AUX
- Typ zon 2: Gas - RP
- Effekt zon 1: 1,10 kW
- Effekt zon 2: 2,60 kW
- Position zon 3: Mitten
- Position zon 4: Höger bak
- Typ zon 3: Gas - 2 URP (dubbel)
- Typ zon 4: Gas - SRD
- Effekt zon 3: 5,00 kW
- Effekt zon 4: 1,70 kW
- Position zon 5: Höger fram
- Typ zon 5: Gas - SRD
- Effekt zon 5: 1,70 kW
Teknisk specifikation
- Typ av gas: G20/G25 Naturgas
- Säkerhetsventiler: Ja
- Automatisk tändning: Ja
Elektrisk anslutning
- Anslutningseffekt: 11900 W
- Volt (V): 220-240 V
- Frekvens (Hz): 50/60 Hz
- Typ av sladd: Enfas
Inkluderade tillbehör
- Övriga inkluderade gasanslutningar: Konisk
- Estetik: Colonial
- Material: Emaljerad
- Färg på kontroller: Antik mässing
- Typ av kontroller: Vred
- Vredens placering: Front
- Pannställ: Gjutjärn
- Antal kontroller: 6
- Färg på markeringar: Guld
Program & funktioner
- Totalt antal zoner: 5
- Antal kokzoner gashäll: 5
Alternativ
- Standard inbyggnadsmått: 478-482x555-560 mm
Kokzon
- Position zon 1: Vänster fram
- Position zon 2: Vänster bak
- Typ zon 1: Gas - AUX
- Typ zon 2: Gas - RP
- Effekt zon 1: 1,10 kW
- Effekt zon 2: 2,60 kW
- Position zon 3: Mitten
- Position zon 4: Höger bak
- Typ zon 3: Gas - 2 URP (dubbel)
- Typ zon 4: Gas - SRD
- Effekt zon 3: 5,00 kW
- Effekt zon 4: 1,70 kW
- Position zon 5: Höger fram
- Typ zon 5: Gas - SRD
- Effekt zon 5: 1,70 kW
Teknisk specifikation
- Typ av gas: G20/G25 Naturgas
- Säkerhetsventiler: Ja
- Automatisk tändning: Ja
Elektrisk anslutning
- Anslutningseffekt: 11900 W
- Volt (V): 220-240 V
- Frekvens (Hz): 50/60 Hz
- Typ av sladd: Enfas
Inkluderade tillbehör
- Övriga inkluderade gasanslutningar: Konisk
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Färg | Antracit, Creme |
| Färg Ram | Grå |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 500 mm |
| Djup Nischmått | 482 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Tändsystem | Ja |
| Effekt/prestanda | 11900 W |
| Placering Reglage | Front |
| Serie | Colonial |
| Produkttyp | Gashäll |
| Bredd | 685 mm |
| Bredd Nischmått | 560 mm |
| Låsbar | Nej |
| Antal Zoner | 5 |
| Timerfunktion | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | SRV876AOGH, SRV876POGH |
| Vikt | 14,1, 14,2 kg |

