Gashäll Smeg Victoria SR975
fr.13 695 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Victoria SR975
13 695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Smeg Victoria SR975 är en snygg och praktisk gashäll till ditt hem. Smeg Victoria SR975 tillhör den populära serien Victoria.
Varumärke
SmegBeskrivning
Smeg Victoria SR975 är en snygg och praktisk gashäll till ditt hem. Smeg Victoria SR975 tillhör den populära serien Victoria.
Denna gashäll finns att köpa i olika färger, välj färg för mer information.
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Färg | Creme, Svart |
| Färg Ram | Gräddvit, Svart |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 500 mm |
| Djup Nischmått | 482 mm |
| Höjd | 32 mm |
| Tändsystem | Ja |
| Effekt/prestanda | 11900 W |
| Placering Reglage | Front |
| Serie | Victoria |
| Produkttyp | Gashäll |
| Vikt | 14,1 kg |
| Bredd | 685 mm |
| Bredd Nischmått | 560 mm |
| Låsbar | Nej |
| Antal Zoner | 5 |
| Timerfunktion | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | SR975NGH, SR975PGH |




