Glaskeramikhäll Siemens ET375FFP1E
Cashback
6 178 kr
30 dagars prisgaranti

ET375FFP1E
6 178 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Glaskeramikhäll Siemens ET375FFP1E är en praktisk dominohäll med touchSlider-styrning som gör det enkelt att ställa in eller ändra temperatur med ett enda tryck med fingret. Du har enkel överblick över hällens funktioner med en digital funktionsdisplay. Hällen har 17 effektlägen samt PowerBoost-funktion.
Varumärke
SiemensBeskrivning
Glaskeramikhäll Siemens ET375FFP1E är en praktisk dominohäll med touchSlider-styrning som gör det enkelt att ställa in eller ändra temperatur med ett enda tryck med fingret. Du har enkel överblick över hällens funktioner med en digital funktionsdisplay. Hällen har 17 effektlägen samt PowerBoost-funktion.
Denna häll har 2 highSpeed-kokzoner varav en är en rund variabel kokzon. Hällen har dessutom en timer med avstängningsfunktion per kokzon, äggklocka, uppräkningsklocka samt reStart-funktion. Funktionen controlPanel Pause underlättar rengöring genom att låsa kontrollpanelen i 35 sekunder.
Övrigt
- Barnsäkring
- Automatisk säkerhetsavstängning
- 2-stegs restvärmeindikering för varje kokzon
- Energiförbrukningsdisplay
- Kombinerbar med dominos och hällar med comfortDesign
Övrigt
- Barnsäkring
- Automatisk säkerhetsavstängning
- 2-stegs restvärmeindikering för varje kokzon
- Energiförbrukningsdisplay
- Kombinerbar med dominos och hällar med comfortDesign
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 40780 |
| Färg | Svart |
| Färg Ram | Rostfri kant |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 520 mm |
| Djup Nischmått | 490 mm |
| Höjd | 44 mm |
| Höjd Nischmått | 38 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | ET375FFP1E |
| Placering Reglage | Framkant |
| Serie | iQ300 |
| Typ | Glaskeramikhäll |
| Bredd | 302 mm |
| Bredd Nischmått | 270 mm |
| Display | Ja |
| Antal Zoner | 2 |
| Timerfunktion | Ja |
| EAN-nr | 4242003755075 |



