




Glaskeramikhäll SiemensET645FNN1E
6 247 kr6 576 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

ET645FNN1E
6 247 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Glaskeramikhäll Siemens ET645FNN1E är en snygg och praktisk inbyggnadshäll som är enkel att rengöra. Med funktionen touchSlider kan du enkelt ställa in eller ändra temperatur med ett enda tryck med fingret. Hällen har 4 highSpeedkokzoner med en rund och en oval variabel kokzon och den har restvärmeindikering i 2 steg för varje kokzon för din säkerhet.
Varumärke
Beskrivning
Glaskeramikhäll Siemens ET645FNN1E är en snygg och praktisk inbyggnadshäll som är enkel att rengöra. Med funktionen touchSlider kan du enkelt ställa in eller ändra temperatur med ett enda tryck med fingret. Hällen har 4 highSpeedkokzoner med en rund och en oval variabel kokzon och den har restvärmeindikering i 2 steg för varje kokzon för din säkerhet.
Denna glaskeramikhäll har 17 effektlägen med PowerBoost-funktion. Du får enkel överblick över hällens effekt och funktioner med den digitala funktionsdisplayen. Hällen har reStart-funktion, barnspärr som gör att alla kokzoner kan låsas så att de inte oavsiktligen slås på och en timer med stoppfunktion som ger säker avstängning av kokzonen när tillagningstiden löpt ut.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
|---|---|
| Art.Nr. | 40770 |
| Färg | Svart |
| Färg Ram | Rostfri kant |
| Tillverkarens Art.Nr. | ET645FNN1E |
| Placering Reglage | Framkant |
| Serie | iQ300 |
| Produkttyp | Glaskeramikhäll |
| Djup | 513 mm |
| Djup | 513 cm |
| Djup Nischmått | 490 mm |
| Display | Ja |
| Höjd | 48 mm |
| Höjd Nischmått | 48 mm |
| Antal Zoner | 4 |
| Timerfunktion | Ja |
| Bredd | 583 mm |
| Bredd | 583 cm |
| Bredd Nischmått | 560 mm |
| EAN-nr | 4242003766453 |