Induktionshäll Bosch PIB375FB1E
Cashback
9 946 kr
30 dagars prisgaranti

PIB375FB1E
9 946 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Induktionshäll Bosch PIB375FB1E är en praktisk dominohäll med många smarta funktioner. Denna induktionshäll är ett perfekt komplement till andra dominohällar eller hällar med metallist.
Varumärke
BoschBeskrivning
Induktionshäll Bosch PIB375FB1E är en praktisk dominohäll med många smarta funktioner. Denna induktionshäll är ett perfekt komplement till andra dominohällar eller hällar med metallist.
Övrigt
- Induktionshäll, 30 cm
- DirectSelect-styrning
- PowerBoost-funktion för alla kokzoner
- Timer med avstängningsfunktion per kokzon
- Äggklocka
- QuickStart-funktion
- ReStart-funktion
- 17 effektlägen
- Automatisk säkerhetsavstängning
- 2-stegs restvärmeindikering för varje kokzon
- Energiförbrukningsdisplay
- Kombinerbar med dominos och hällar med ComfortDesign
- Induktionshäll, 30 cm
- DirectSelect-styrning
- PowerBoost-funktion för alla kokzoner
- Timer med avstängningsfunktion per kokzon
- Äggklocka
- QuickStart-funktion
- ReStart-funktion
- 17 effektlägen
- Automatisk säkerhetsavstängning
- 2-stegs restvärmeindikering för varje kokzon
- Energiförbrukningsdisplay
- Kombinerbar med dominos och hällar med ComfortDesign
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 40831 |
| Färg | Svart |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 527 mm |
| Djup Nischmått | 490 mm |
| Höjd | 57 mm |
| Höjd Nischmått | 51 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | PIB375FB1E |
| Placering Reglage | Framkant |
| Typ | Inbyggnad |
| Vikt | 6,707 kg |
| Bredd | 306 mm |
| Bredd Nischmått | 270 mm |
| Antal Zoner | 2 |
| EAN-nr | 4242002848631 |




