Hamburgerspade Norrjern Rostfritt Stål
145 kr
30 dagars prisgaranti

Rostfritt Stål
145 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Norrjerns hamburgerspade med den breda kanten gör det enkelt att vända och lyfta stora hamburgare, fiskfiléer eller grönsaker. Hamburgerspaden har en blankpolerad yta i rostfritt stål som ger spaden ett stilrent utseende.
Varumärke
NorrjernBeskrivning
Norrjerns hamburgerspade med den breda kanten gör det enkelt att vända och lyfta stora hamburgare, fiskfiléer eller grönsaker. Hamburgerspaden har en blankpolerad yta i rostfritt stål som ger spaden ett stilrent utseende.
Hamburgerspaden är tillverkad av högkvalitativt rostfritt stål och är byggd för att stå emot tidens påfrestningar. Spaden är korrosionsbeständig, hållbar och ger långvarig prestanda. Blankpoleringen av stålet ger spaden en extra skyddsbarriär samtidigt som den får en skinande yta som behåller sin elegans över tid.
Egenskaper
| Varumärke | Norrjern |
| Art.Nr. | 1313 |
| Färg | Silver |
| Djup | 270 mm |
| Höjd | 15 mm |
| Material | Rostfritt stål/Trä |
| Typ | Hamburgerspade |
| Bredd | 90 mm |
| EAN-nr | 7350044403132 |


