Torkskåp Cylinda TS 2190 H
9 642 kr
30 dagars prisgaranti

TS 2190 H
9 642 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Högerhängt torkskåp med timerfunktion. Ett 190 cm högt torkskåp med timerstyrnig 0-4 tim. Skåpet som måste väggfästas har 3 skenor i dörren samt 3 utdragbara hängare med totalt 33 pinnar som gör det lätt att hänga upp och ta ut kläderna. Vanthållare finns som tillbehör
Varumärke
CylindaBeskrivning
Högerhängt torkskåp med timerfunktion. Ett 190 cm högt torkskåp med timerstyrnig 0-4 tim. Skåpet som måste väggfästas har 3 skenor i dörren samt 3 utdragbara hängare med totalt 33 pinnar som gör det lätt att hänga upp och ta ut kläderna. Vanthållare finns som tillbehör
Specifikationer
- Timer
- Väggmontering
- Omhängningsbar dörr
- Fasta hängare på dörren
- Timer
- Väggmontering
- Omhängningsbar dörr
- Fasta hängare på dörren
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 45183 |
| Typ | Torkskåp |
| Hängning | Höger |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9205241 |
| Färg | Vit |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 1435 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 60 kg |
| Bredd | 595 mm |
| Bullernivå | 59 dBa dB(A) |
| Djup | 615 mm |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7330095607741 |
