Torkskåp Nimo ETS 1900 VitVänster
6 999 kr
30 dagars prisgaranti

ETS 1900 Vit
Vänster
6 999 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 299 kr

Hög golvmodell med utdragbara och vikbara hängare. Effektiv torkning med tidsstyrd fläkt och steglös värme. Levereras med ventilationsanslutningar.
Varumärke
NimoBeskrivning
Hög golvmodell med utdragbara och vikbara hängare. Effektiv torkning med tidsstyrd fläkt och steglös värme. Levereras med ventilationsanslutningar.
Hänglängd 16 meter.
Egenskaper
| Varumärke | Nimo |
| Art.Nr. | 62110100 |
| IP-Klassning | IP24 |
| Hängning | Vänster |
| Färg | Vit |
| Bredd | 595 mm |
| Sensor | Nej |
| Djup | 615 mm |
| Höjd | 1915 mm |
| Effekt | 1500 W |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 61 kg |
| RSK-nr | 8035836 |
| EAN-nr | 7330095604092 |

