Värmepumpstorktumlare Bosch WQK2420LSN
12 995 kr
30 dagars prisgaranti

WQK2420LSN
12 995 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-07
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
BoschBeskrivning
Electrolux 300 spis med HighLight häll och AquaClean rengöring.
Effektiv matlagning med snabb HighLight häll: Electrolux LKR40000SW är en lättanvänd spis som passar perfekt för dig som vill ha snabb uppvärmning, enkel användning och pålitlig funktion i vardagen. HighLight hällen har keramiska zoner som värms upp snabbt och jämnt, vilket gör matlagningen både smidigare och mer effektiv.
Rymlig ugn för hela familjen: Den stora ugnen på 77 liter ger gott om plats för både vardagsmiddagar, bakning och större rätter. Det generösa utrymmet gör det enklare att laga mat till flera personer samtidigt och passar perfekt när du vill få ut mer av varje tillagningstillfälle.
Praktiska funktioner för varierad matlagning: Ugnen erbjuder flera användbara funktioner som traditionell över och undervärme, undervärme, grill, snabbgrill och bakning med fukt. Det ger dig bra förutsättningar att lyckas med allt från saftiga kakor och matbröd till gratänger, rostade grönsaker och krispiga ugnsrätter.
Enklare rengöring med AquaClean: AquaClean använder ånga för att mjuka upp fett och matrester i ugnen, vilket gör rengöringen både enklare och mer skonsam. De avtagbara glasen i ugnsluckan gör det dessutom lättare att hålla hela luckan ren och ger en mer hygienisk och välvårdad känsla.
Trygg och användarvänlig design: Den svala och barnsäkra ugnsluckan ger extra trygghet under matlagningen. Tydliga vred gör hällen enkel att styra och kylfläkten hjälper till att hålla temperaturen runt ugnen på en trygg nivå, vilket gör spisen bekväm att använda varje dag.
Rymlig ugn för hela familjen: Den stora ugnen på 77 liter ger gott om plats för både vardagsmiddagar, bakning och större rätter. Det generösa utrymmet gör det enklare att laga mat till flera personer samtidigt och passar perfekt när du vill få ut mer av varje tillagningstillfälle.
Praktiska funktioner för varierad matlagning: Ugnen erbjuder flera användbara funktioner som traditionell över och undervärme, undervärme, grill, snabbgrill och bakning med fukt. Det ger dig bra förutsättningar att lyckas med allt från saftiga kakor och matbröd till gratänger, rostade grönsaker och krispiga ugnsrätter.
Enklare rengöring med AquaClean: AquaClean använder ånga för att mjuka upp fett och matrester i ugnen, vilket gör rengöringen både enklare och mer skonsam. De avtagbara glasen i ugnsluckan gör det dessutom lättare att hålla hela luckan ren och ger en mer hygienisk och välvårdad känsla.
Trygg och användarvänlig design: Den svala och barnsäkra ugnsluckan ger extra trygghet under matlagningen. Tydliga vred gör hällen enkel att styra och kylfläkten hjälper till att hålla temperaturen runt ugnen på en trygg nivå, vilket gör spisen bekväm att använda varje dag.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 80992 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Typ | Värmetorktumlare |
| Energieffektivitet | D |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 598 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 80992 |
| Höjd | 842 mm |
| Djup | 613 mm |
| Motor | Kolborstfri |
| Vikt | 48,3 kg |
| WiFi | Ja |
| Djup | 613 cm |
| Höjd | 842 cm |
| Sensor | Ja |
| Ljudnivå | 62 dBa |
| Bredd | 598 cm |
| EAN-nr | 4242005551026 |











