Värmepumpstorktumlare Bosch WRB247D0SN
19 995 kr
30 dagars prisgaranti

WRB247D0SN
19 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
BoschBeskrivning
Electrolux 300 spis med HighLight häll och AquaClean för enkel vardagsmatlagning.
Snabb värme och smidig användning: Electrolux LKR60002SW är en praktisk spis med HighLight häll som ger snabb och jämn uppvärmning för effektiv matlagning. De keramiska zonerna reagerar snabbt och den släta hällytan gör det enkelt att hålla rent efter användning, vilket passar perfekt i ett aktivt kök.
Stor ugnskapacitet för mer flexibilitet: Med en generös ugnsvolym på 77 liter får du gott om plats för både vardagsrätter och större måltider. Ugnen passar lika bra för familjemiddagar som för bakning och gör det lättare att laga flera portioner samtidigt när behovet finns.
Pålitliga funktioner för klassisk matlagning: Den traditionella ugnen har funktioner som över och undervärme, grill och bakning med fukt, vilket ger stor flexibilitet i köket. Du kan enkelt baka, gratinera, rosta och tillaga mat med jämna och pålitliga resultat.
Rengöring som tar mindre tid: AquaClean använder ånga för att lösa upp smuts och matrester i ugnen och gör det enklare att hålla den ren utan starka rengöringsmedel. De löstagbara glasen i luckan underlättar ytterligare och hjälper dig att hålla ugnen fräsch över tid.
Säker och praktisk för hela hemmet: Den svala ugnsluckan med lucklås ger ökad trygghet, särskilt i hushåll med barn. Spisen är utvecklad för att vara enkel att använda, lätt att rengöra och pålitlig i vardagen, vilket gör den till ett smart val för många hem.
Stor ugnskapacitet för mer flexibilitet: Med en generös ugnsvolym på 77 liter får du gott om plats för både vardagsrätter och större måltider. Ugnen passar lika bra för familjemiddagar som för bakning och gör det lättare att laga flera portioner samtidigt när behovet finns.
Pålitliga funktioner för klassisk matlagning: Den traditionella ugnen har funktioner som över och undervärme, grill och bakning med fukt, vilket ger stor flexibilitet i köket. Du kan enkelt baka, gratinera, rosta och tillaga mat med jämna och pålitliga resultat.
Rengöring som tar mindre tid: AquaClean använder ånga för att lösa upp smuts och matrester i ugnen och gör det enklare att hålla den ren utan starka rengöringsmedel. De löstagbara glasen i luckan underlättar ytterligare och hjälper dig att hålla ugnen fräsch över tid.
Säker och praktisk för hela hemmet: Den svala ugnsluckan med lucklås ger ökad trygghet, särskilt i hushåll med barn. Spisen är utvecklad för att vara enkel att använda, lätt att rengöra och pålitlig i vardagen, vilket gör den till ett smart val för många hem.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 80993 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Typ | Värmetorktumlare |
| Energieffektivitet | A |
| Spänning | 230 V |
| Bredd | 598 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 80993 |
| Höjd | 842 mm |
| Djup | 627 mm |
| Motor | Kolborstfri |
| Vikt | 53,5 kg |
| WiFi | Ja |
| Djup | 627 cm |
| Höjd | 842 cm |
| Sensor | Ja |
| Ljudnivå | 57 dBa |
| Bredd | 598 cm |
| EAN-nr | 4242005512751 |








