Värmepumpstorktumlare Electrolux EDI610O85O
12 195 kr
30 dagars prisgaranti

EDI610O85O
12 195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Electrolux SteamCare 700 tvätt tork EWI754LY6Q med AutoDose och smart energianpassning.
Hög kapacitet för effektiv vardag. Electrolux SteamCare 700 EWI754LY6Q är utvecklad för att hantera stora tvättmängder och ger dig en kraftfull lösning för både tvätt och tork i samma maskin.
Ångfunktion som fräschar upp kläder. SteamCare gör det möjligt att snabbt reducera skrynklor och ge kläder en fräsch känsla utan att behöva tvätta dem fullt ut.
Automatisk dosering för bättre resultat. AutoDose doserar rätt mängd tvättmedel och sköljmedel vilket minskar överdosering och skyddar dina kläder samtidigt som du sparar tvättmedel.
Smart energistyrning. SmartSelect hjälper dig att optimera programmen för att spara energi tid och vatten vid varje tvätt.
Skonsam behandling av alla material. DualCare systemet anpassar tvätt och tork efter material vilket gör att även känsliga plagg behandlas varsamt.
Uppkopplad funktion för enkel kontroll. Med WiFi funktion kan du styra maskinen via mobilen och få bättre översikt över dina tvättprogram.
Ångfunktion som fräschar upp kläder. SteamCare gör det möjligt att snabbt reducera skrynklor och ge kläder en fräsch känsla utan att behöva tvätta dem fullt ut.
Automatisk dosering för bättre resultat. AutoDose doserar rätt mängd tvättmedel och sköljmedel vilket minskar överdosering och skyddar dina kläder samtidigt som du sparar tvättmedel.
Smart energistyrning. SmartSelect hjälper dig att optimera programmen för att spara energi tid och vatten vid varje tvätt.
Skonsam behandling av alla material. DualCare systemet anpassar tvätt och tork efter material vilket gör att även känsliga plagg behandlas varsamt.
Uppkopplad funktion för enkel kontroll. Med WiFi funktion kan du styra maskinen via mobilen och få bättre översikt över dina tvättprogram.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81094 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Höger |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 638 mm |
| Energieffektivitet | C |
| Höjd | 850 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81094 |
| Typ | Värmetorktumlare |
| Vikt | 47,2 kg |
| Bredd | 596 mm |
| Motor | Inverter motor |
| WiFi | Nej |
| Djup | 638 cm |
| Höjd | 850 cm |
| Sensor | Ja |
| Ljudnivå | 67 dBa |
| Bredd | 596 cm |
| EAN-nr | 7333394122427 |














