Värmepumpstumlare Cylinda TVP4372XE Vit
5 490 kr
30 dagars prisgaranti

TVP4372XE Vit
5 490 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
CylindaBeskrivning
Cylinda värmepumpstumlare TVP4372XE, Vit
Maskinen har 15 olika program som täcker allt från uppfräschning till tidsinställd torkning, vilket ger dig stor flexibilitet i din vardag. Med energiklass E och avancerad värmepumpsteknik kombineras låg energiförbrukning med skonsam behandling av kläderna.
Maskinen är frontmatad, fristående och försedd med svenskt menyspråk, vilket gör den enkel att använda direkt. Innerbelysningen ger tydlig överblick av trumman, som är tillverkad i slitstarkt Alu-Zink. Funktioner som fördröjd start, display, skrynkelfritt program, luftningsprogram och fuktavkänning gör torkningen både bekväm och effektiv. Dörren är högerhängd vid leverans och inte omhängningsbar, och barnspärr finns både på lucka och kontrollpanel för extra trygghet.
Maskinen är frontmatad, fristående och försedd med svenskt menyspråk, vilket gör den enkel att använda direkt. Innerbelysningen ger tydlig överblick av trumman, som är tillverkad i slitstarkt Alu-Zink. Funktioner som fördröjd start, display, skrynkelfritt program, luftningsprogram och fuktavkänning gör torkningen både bekväm och effektiv. Dörren är högerhängd vid leverans och inte omhängningsbar, och barnspärr finns både på lucka och kontrollpanel för extra trygghet.
Dokument
Recensioner
Magnus FVerifierad köpare
för 2 månader sedanDen torkar dåligt, betydligt sämre än den gamla tumlaren.
Tomas FVerifierad köpare
för 6 månader sedanFungerar precis som utlovat
+ Perfekt storlek
- Inget
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 77405 |
| Färg | Vit |
| Typ | Värmepumptorktumlare |
| Energieffektivitet | E |
| Spänning | 230 V |
| Tillverkarens Art.Nr. | 77405 |
| Djup | 55 cm |
| Höjd | 84,5 cm |
| Ljudnivå | 64 dBa |
| Energiförbrukning | 211 kWh/år |
| EAN-nr | 7392186336244 |

