Tvättmaskin Cylinda FTA6384C Med Autodosering & Ånga
11 595 kr
30 dagars prisgaranti
Tillbehör tvättmaskinAntivibrationsfötter Electrolux E4WHPA02 4-pack
249 krTillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

8 kg tvättmaskin med autodosering, ånga och tidspar funktion. En energisnål tvättmaskin med alla egenskaper som en högt specificerad tvättmaskin ska ha.
Varumärke
CylindaBeskrivning
8 kg tvättmaskin med autodosering, ånga och tidspar funktion. En energisnål tvättmaskin med alla egenskaper som en högt specificerad tvättmaskin ska ha.
Specifikationer
- Skonsam multitrumma
- Extra sköljning
- Snabbtvätt
- Induktionsmotor
Tvättmaskinen rymmer 8 kg tvätt, har 1400 varvs centrifugering, Expresstvätt 14 min, tidspar funktion och framför allt en Autodos enhet för både flytande tvättmedel och sköljmedel som räcker upp till 20 tvättar. Trumrengöring, ångprogram och extra sköljning samt Bluetooth för fjärrstyrning är några andra tillval.
- Skonsam multitrumma
- Extra sköljning
- Snabbtvätt
- Induktionsmotor
Tvättmaskinen rymmer 8 kg tvätt, har 1400 varvs centrifugering, Expresstvätt 14 min, tidspar funktion och framför allt en Autodos enhet för både flytande tvättmedel och sköljmedel som räcker upp till 20 tvättar. Trumrengöring, ångprogram och extra sköljning samt Bluetooth för fjärrstyrning är några andra tillval.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 68484 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster |
| Kapacitet | 8 kg |
| Produkttyp | Tvättmaskin |
| Höjd | 845 cm |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | C |
| Vikt | 68 kg |
| Bredd | 596 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9203406 |
| Djup | 581 cm |
| Centrifugering Max | 1400 v/min |
| Motor | Kolborstfri |
| WiFi | Nej |
| Fördröjd start | Ja |
| EAN-nr | 7392186317229 |

