SMEG KITSPNC Staplingskit för Tvättmaskin och Torktumlare
995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

KITSPNC Staplingskit för Tvättmaskin och Torktumlare
995 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Med staplingskitet KITSPNC får du en smart och stabil lösning för att stapla din torktumlare ovanpå tvättmaskinen. Det här tillbehöret är perfekt för dig som vill spara utrymme i tvättstugan utan att kompromissa med säkerhet eller funktion. Kitet är utformat för att passa standardstorlek på tvättmaskiner och torktumlare och håller maskinerna säkert på plats under drift.
Varumärke
SmegBeskrivning
Med staplingskitet KITSPNC får du en smart och stabil lösning för att stapla din torktumlare ovanpå tvättmaskinen. Det här tillbehöret är perfekt för dig som vill spara utrymme i tvättstugan utan att kompromissa med säkerhet eller funktion. Kitet är utformat för att passa standardstorlek på tvättmaskiner och torktumlare och håller maskinerna säkert på plats under drift.
Egenskaper
| Varumärke | Smeg |
| Art.Nr. | 70966 |
| Färg | Vit |
| Typ | Staplingskit |
| Bredd | 598 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70966 |
| Höjd | 35 mm |
| Djup | 618 mm |
| Vikt | 2,9 kg |
| EAN-nr | 8017709329211 |
