Staplingskit Electrolux E1WYHSK2 med Utdragbar Hylla
995 kr
30 dagars prisgaranti
AntivibrationsfötterAntivibrationsfötter Electrolux E4WHPA02 4-pack
249 kr
E1WYHSK2 med Utdragbar Hylla
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Stapla tvättmaskin och torktumlare med staplingssetet för att frigöra utrymme.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 77994 |
| Typ | Hylla |
| Bredd | 610 mm |
| Modell | E1WYHSK2 |
| Höjd | 6,5 cm |
| Djup | 60,5 cm |
| Vikt | 3,7 kg |
| Bredd | 61 cm |
| EAN-nr | 7333394082417 |





