Staplingssats Bosch WTZPW20D
4 059 kr
30 dagars prisgaranti

WTZPW20D
4 059 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 79 kr
Varumärke
BoschBeskrivning
Staplingssats från Bosch. Monteringsram tork med utdragslåda. 400 x 600 x 570 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 75254 |
| Djup | 620 mm |
| Höjd | 430 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 75254 |
| Typ | Staplingssats |
| Vikt | 20 kg |
| Bredd | 620 mm |
| EAN-nr | 4242005255047 |






