Tillbehör Bosch WTZ20410
495 kr
30 dagars prisgaranti

WTZ20410
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Vit monteringssats för tvätt/torkpelar. Passar hög panel med lång topplatta. Torktumlare: WTB, WTW, WTY, WTH.
Varumärke
BoschBeskrivning
Vit monteringssats för tvätt/torkpelar. Passar hög panel med lång topplatta. Torktumlare: WTB, WTW, WTY, WTH.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 41636 |
| Djup | 56,3 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | WTZ20410 |
| Typ | Tillbehör tvättmaskin |
| Vikt | 0,95 kg |
| Bredd | 59,3 cm |
| EAN-nr | 4242002761787 |

