Tillbehör Bosch WTZ27410
495 kr
30 dagars prisgaranti

WTZ27410
495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
BoschBeskrivning
Monteringssats för tvättpelare. Extra tillbehör torktumlare.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 44349 |
| Djup | 55,6 cm |
| Höjd | 3,5 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | WTZ27410 |
| Typ | Tillbehör tvättmaskin |
| Vikt | 5,06 kg |
| Bredd | 59,3 cm |
| EAN-nr | 4242002964201 |

