Tillbehör Cylinda Sammanbindningssats 9000 serien
Nyhet
590 kr
30 dagars prisgaranti
Sammanbindningssats 9000 serien
590 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Pelarfäste är en sats som används för att montera en torktumlare ovanpå en tvättmaskin.
Pelarfästena passar för tvätt- och torkmaskiner i serie 9000 och ger ett stabilt och säkert fäste för din torktumlare. De har också ett integrerat tippskydd som förhindrar olyckor och skador på utrustningen.
Om du behöver en lösning för att montera en torktumlare ovanpå din tvättmaskin, är pelarfäste en utmärkt lösning. Det ger ett säkert fäste och maximerar utrymmet i ditt tvättstuga samtidigt som det ger enkel tillgång till din torktumlare.
Om du behöver en lösning för att montera en torktumlare ovanpå din tvättmaskin, är pelarfäste en utmärkt lösning. Det ger ett säkert fäste och maximerar utrymmet i ditt tvättstuga samtidigt som det ger enkel tillgång till din torktumlare.
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 80750 |
| Vikt | 1 kg |
| Djup | 50 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 80750 |
| Bredd | 125 mm |
| Höjd | 50 mm |
| EAN-nr | 7340236200595 |
