Tillbehör tvätt/tork Siemens WZ28000
2 990 kr
30 dagars prisgaranti

WZ28000
2 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
SiemensBeskrivning
Siemens LJ65BCC60 skåpsintegrerad köksfläkt iQ300.
Diskret installation i överskåp. Siemens LJ65BCC60 iQ300 är en skåpsintegrerad köksfläkt som monteras i överskåpet för ett stilrent och diskret uttryck. Den infällda designen gör att fläkten smälter in i köksinredningen på ett naturligt sätt.
Effektiv ventilation vid matlagning. Den energisnåla motorn och tre hastigheter gör det enkelt att anpassa ventilationen efter behov. Fläkten kan användas både med frånluft och recirkulation med kolfilter.
Praktisk belysning och smart design. Två LED lampor ger tydligt arbetsljus över hällen. Den flyttbara glaskåpan förbättrar uppfångningen av matos samtidigt som skåpet får extra skydd mot ånga.
Enkel rengöring i vardagen. De släta ytorna gör fläkten lätt att hålla ren och metallfettfiltren kan diskas i diskmaskin. Det gör underhållet smidigt och praktiskt.
Antal hastigheter: 3
Stosdimention: 150
Effektiv ventilation vid matlagning. Den energisnåla motorn och tre hastigheter gör det enkelt att anpassa ventilationen efter behov. Fläkten kan användas både med frånluft och recirkulation med kolfilter.
Praktisk belysning och smart design. Två LED lampor ger tydligt arbetsljus över hällen. Den flyttbara glaskåpan förbättrar uppfångningen av matos samtidigt som skåpet får extra skydd mot ånga.
Enkel rengöring i vardagen. De släta ytorna gör fläkten lätt att hålla ren och metallfettfiltren kan diskas i diskmaskin. Det gör underhållet smidigt och praktiskt.
Antal hastigheter: 3
Stosdimention: 150
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 80995 |
| Höjd | 42 mm |
| Djup | 574 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 80995 |
| Typ | Tillbehör |
| Vikt | 4,318 kg |
| Bredd | 596 mm |
| Djup | 574 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Bredd | 596 cm |
| EAN-nr | 4242003972175 |

