Ylle-och skokorg Bosch
995 kr
30 dagars prisgaranti

Ylle-och skokorg Bosch
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Korg för torktumlare. För torkning av ömtåliga ulltyger, sportskor och plyschleksaker. Lätt att använda med ett tidsstyrt varmt torkprogram. Dimensioner: 360 x 310 x 310 mm.
Varumärke
BoschBeskrivning
Korg för torktumlare. För torkning av ömtåliga ulltyger, sportskor och plyschleksaker. Lätt att använda med ett tidsstyrt varmt torkprogram. Dimensioner: 360 x 310 x 310 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | 44339 |
| Färg | Vit |
| Djup | 310 mm |
| Höjd | 360 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | WMZ20600 |
| Typ | Korg |
| Vikt | 1,1 kg |
| Bredd | 310 mm |
| EAN-nr | 4242002816814 |

