Kombi tvätt/tork Electrolux EW9W74X4R1
21 995 kr
30 dagars prisgaranti

EW9W74X4R1
21 995 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-02
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Bosch serie 2 inbyggnadsmikro i svart med AutoPilot och modern komfort.
Smidig lösning för snabb uppvärmning: Bosch BFL623MB4 är en praktisk och stilren inbyggnadsmikro som förenklar vardagens matlagning. Den passar perfekt i en 38 cm nisch och ger ett integrerat och enhetligt uttryck i köket.
AutoPilot ger jämna resultat varje gång: Med AutoPilot 7 får du automatiskt anpassade inställningar för olika maträtter. Ange vikt och välj program så optimerar mikron tillagningen för bästa resultat.
Ergonomisk och användarvänlig design: Den sidohängda dörren ger bättre åtkomst och gör det enklare att hantera mat och kärl. Perfekt för inbyggnad i ögonhöjd.
Enkel styrning och snabb funktion: LED displayen ger tydlig överblick över funktioner och tid. QuickStart och favoritfunktion gör användningen ännu smidigare och sparar tid i vardagen.
Rengöring utan krångel: Cleaning Assistance mjukar upp smuts så att du snabbt kan torka rent. LED belysningen gör det enkelt att se maten under tillagning.
AutoPilot ger jämna resultat varje gång: Med AutoPilot 7 får du automatiskt anpassade inställningar för olika maträtter. Ange vikt och välj program så optimerar mikron tillagningen för bästa resultat.
Ergonomisk och användarvänlig design: Den sidohängda dörren ger bättre åtkomst och gör det enklare att hantera mat och kärl. Perfekt för inbyggnad i ögonhöjd.
Enkel styrning och snabb funktion: LED displayen ger tydlig överblick över funktioner och tid. QuickStart och favoritfunktion gör användningen ännu smidigare och sparar tid i vardagen.
Rengöring utan krångel: Cleaning Assistance mjukar upp smuts så att du snabbt kan torka rent. LED belysningen gör det enkelt att se maten under tillagning.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81105 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster |
| Höjd | 870 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 636 mm |
| Energieffektivitet | B |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81105 |
| Typ | Kombinerad tvätt & tork |
| Vikt | 97,5 kg |
| Bredd | 870 mm |
| Motor | Inverter motor |
| Vattenförbrukning L | 49 l |
| WiFi | Nej |
| Djup | 636 cm |
| Höjd | 870 cm |
| Årlig Vattenförbrukning | 49 l |
| Bredd | 597 cm |
| EAN-nr | 7333394114231 |








