Kombi tvätt/tork Electrolux EWG701O94O
12 999 kr
30 dagars prisgaranti

EWG701O94O
12 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Mikroplastfilter WMZMPF10 för renare vatten och hållbar tvätt.
Minska mikroplast i vattnet: Filtrerar upp till 97 procent av mikroplaster vid varje tvätt.
Självrengörande system: Upp till 20 tvättar innan tömning behövs.
Passar alla tvättmaskiner: Universell lösning för enkel installation.
Smidig installation: Ingen borrning krävs.
Enkel tömning och underhåll: Inga filterpåsar eller kassetter behövs.
Självrengörande system: Upp till 20 tvättar innan tömning behövs.
Passar alla tvättmaskiner: Universell lösning för enkel installation.
Smidig installation: Ingen borrning krävs.
Enkel tömning och underhåll: Inga filterpåsar eller kassetter behövs.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81107 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster |
| Höjd | 847 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 551 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81107 |
| Typ | Kombinerad tvätt & tork |
| Vikt | 72,5 kg |
| Bredd | 847 mm |
| Motor | Inverter motor |
| Vattenförbrukning L | 42 l |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7333394138589 |









