Kombi tvätt/tork Electrolux EWI722P94G
14 495 kr
30 dagars prisgaranti

EWI722P94G
14 495 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-08
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Bosch Serie 8 värmepumpstumlare 9 kg WRB247D0SN.
Avancerad torkning med hög komfort. Bosch Serie 8 WRB247D0SN är en värmepumpstumlare med 9 kg kapacitet som kombinerar stark prestanda med smarta funktioner och skonsam behandling av kläderna. Den passar dig som vill ha både bekvämlighet och noggrann torkning.
Automatisk rengöring och jämna resultat. Self Cleaning Condenser rengör kondensorn automatiskt under torkningen, vilket hjälper maskinen att behålla hög kapacitet över tid. Air Max Dry förbättrar luftflödet och bidrar till ett jämnt och effektivt resultat.
Skonsam vård och mindre trassel. Auto Dry avslutar programmet när rätt torrhetsgrad har uppnåtts, medan Reversible Drum Plus minskar risken för trassel och skrynklor. Det gör tvätten enklare att hantera efteråt.
Smarta funktioner för en enklare vardag. Med Home Connect, Smart Dry och Smart Start blir användningen mer flexibel och anpassad efter din vardag. Speed Perfect Plus gör det dessutom möjligt att korta torktiden när du behöver snabbare resultat. Avloppsslang kan monteras.
Automatisk rengöring och jämna resultat. Self Cleaning Condenser rengör kondensorn automatiskt under torkningen, vilket hjälper maskinen att behålla hög kapacitet över tid. Air Max Dry förbättrar luftflödet och bidrar till ett jämnt och effektivt resultat.
Skonsam vård och mindre trassel. Auto Dry avslutar programmet när rätt torrhetsgrad har uppnåtts, medan Reversible Drum Plus minskar risken för trassel och skrynklor. Det gör tvätten enklare att hantera efteråt.
Smarta funktioner för en enklare vardag. Med Home Connect, Smart Dry och Smart Start blir användningen mer flexibel och anpassad efter din vardag. Speed Perfect Plus gör det dessutom möjligt att korta torktiden när du behöver snabbare resultat. Avloppsslang kan monteras.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81109 |
| Färg | Grå |
| Hängning | Vänster |
| Höjd | 847 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 576 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81109 |
| Typ | Kombinerad tvätt & tork |
| Vikt | 75,5 kg |
| Bredd | 597 mm |
| Motor | Inverter motor |
| Vattenförbrukning L | 45 l |
| WiFi | Nej |
| Djup | 576 cm |
| Höjd | 847 cm |
| Årlig Vattenförbrukning | 45 l |
| Bredd | 597 cm |
| EAN-nr | 7333394060996 |













