Kombi tvätt/tork Electrolux EWI742LX6G
18 095 kr
30 dagars prisgaranti

EWI742LX6G
18 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Bosch WTZ2800 stapelsats med utdragsskiva för tvättmaskin och torktumlare.
Smart staplingslösning för en mer funktionell tvättstuga. Bosch WTZ2800 är en praktisk stapelsats med utdragsskiva som gör det möjligt att placera torktumlaren säkert ovanpå tvättmaskinen. Det är en platsbesparande lösning som hjälper dig att skapa bättre ordning och mer arbetsyta i tvättutrymmet.
Säker och stabil montering. Stapelsatsen är utformad för att ge en trygg placering av torktumlaren ovanpå tvättmaskinen. Det gör att maskinerna står stadigt och fungerar smidigt i vardagen.
Praktisk utdragsskiva i vardagen. Den utdragbara hyllan ger en extra avställningsyta som underlättar när du sorterar, viker eller hanterar tvätt. Det gör tvättrutinen både enklare och bekvämare.
Anpassad för fullstora maskiner. Bosch WTZ2800 passar fullstora tvättmaskiner med ett djup över 55 cm och är ett smart val för dig som vill bygga en kompakt och effektiv tvättlösning hemma.
Säker och stabil montering. Stapelsatsen är utformad för att ge en trygg placering av torktumlaren ovanpå tvättmaskinen. Det gör att maskinerna står stadigt och fungerar smidigt i vardagen.
Praktisk utdragsskiva i vardagen. Den utdragbara hyllan ger en extra avställningsyta som underlättar när du sorterar, viker eller hanterar tvätt. Det gör tvättrutinen både enklare och bekvämare.
Anpassad för fullstora maskiner. Bosch WTZ2800 passar fullstora tvättmaskiner med ett djup över 55 cm och är ett smart val för dig som vill bygga en kompakt och effektiv tvättlösning hemma.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81110 |
| Färg | Grå |
| Hängning | Vänster |
| Höjd | 847 mm |
| Bredd | 597 mm |
| Djup | 636 mm |
| Vikt | 78,5 kg |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | D |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81110 |
| Typ | Kombinerad tvätt & tork |
| Motor | Inverter motor |
| Vattenförbrukning L | 49 l |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7333394063928 |











