Kombi tvätt/tork Electrolux EWI742LX6U
15 029 kr
30 dagars prisgaranti

EWI742LX6U
15 029 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Siemens WZ28000 stapelsats med utdragsskiva för tvättmaskin och torktumlare.
Praktisk lösning för ett mer organiserat hem. Siemens WZ28000 är en stapelsats med utdragsskiva som gör det möjligt att placera torktumlaren säkert ovanpå tvättmaskinen. Det sparar plats och skapar en mer funktionell tvättlösning i hemmet.
Stabil montering för trygg användning. Monteringssatsen ger en säker och stabil placering av torktumlaren och hjälper till att skapa en praktisk uppställning även i mindre utrymmen.
Utdragbar hylla som underlättar tvätten. Den integrerade utdragsskivan fungerar som en extra arbetsyta när du lastar i eller ur tvätten. Det gör hanteringen mer ergonomisk och smidig i vardagen.
Viktigt att kontrollera kompatibilitet. Stapelsatsen är anpassad för fullstora tvättmaskiner med ett djup över 55 cm. För korrekt montering behöver du även säkerställa att tillbehöret är kompatibelt med din torktumlare.
Stabil montering för trygg användning. Monteringssatsen ger en säker och stabil placering av torktumlaren och hjälper till att skapa en praktisk uppställning även i mindre utrymmen.
Utdragbar hylla som underlättar tvätten. Den integrerade utdragsskivan fungerar som en extra arbetsyta när du lastar i eller ur tvätten. Det gör hanteringen mer ergonomisk och smidig i vardagen.
Viktigt att kontrollera kompatibilitet. Stapelsatsen är anpassad för fullstora tvättmaskiner med ett djup över 55 cm. För korrekt montering behöver du även säkerställa att tillbehöret är kompatibelt med din torktumlare.
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81111 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster |
| Höjd | 847 mm |
| Bredd | 597 mm |
| Djup | 636 mm |
| Vikt | 78,5 kg |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | D |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81111 |
| Typ | Kombinerad tvätt & tork |
| Motor | Inverter motor |
| Vattenförbrukning L | 49 l |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7333394063911 |











