Kombi tvätt/tork Electrolux EWI754LY6Q
19 495 kr
30 dagars prisgaranti

EWI754LY6Q
19 495 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
ElectroluxBeskrivning
Siemens iQ300 kombinerad kyl och frys med jämn kylning och fräsch förvaring.
Håller frukt och grönsaker fräscha längre: Siemens iQ300 KG39NVIDG är utrustad med hyperFresh som skapar bättre förvaringsförhållanden för färska råvaror. Den reglerbara luftfuktigheten hjälper frukt och grönsaker att behålla både smak, struktur och fräschör under längre tid, medan det separata facket för kött och fisk ger extra skonsam förvaring.
Frostfri vardag med mindre underhåll: Med No Frost teknik slipper du manuell avfrostning eftersom frysen hålls fri från isbildning. Samtidigt undviks kondens i kyldelen, vilket ger en mer bekväm användning och hjälper apparaten att arbeta effektivt över tid.
Stabil temperatur i hela kylutrymmet: multiAirflow systemet ser till att kall luft fördelas jämnt i hela kylen. Det innebär att temperaturen hålls stabil oavsett var maten placeras och att nya varor kyls ned snabbare efter inköp.
Rostfri finish som är enkel att hålla ren: Den rostfria ytan med antiFingerprint minskar synliga fingeravtryck och gör kylfrysen lättare att hålla snygg. Det ger en välvårdad känsla i köket samtidigt som rengöringen blir enklare i vardagen.
Praktisk flaskförvaring med bottleRack: bottleRack ger en säker och organiserad plats för flaskor och burkar. Förvaringen gör att flaskor ligger stabilt och alltid är lätta att nå, samtidigt som hyllutrymmet används mer effektivt.
Kapacitet frys: 103
Kapacitet kyl: 260
Lagringskapacitet vid strömavbrott: 15
Frostfri vardag med mindre underhåll: Med No Frost teknik slipper du manuell avfrostning eftersom frysen hålls fri från isbildning. Samtidigt undviks kondens i kyldelen, vilket ger en mer bekväm användning och hjälper apparaten att arbeta effektivt över tid.
Stabil temperatur i hela kylutrymmet: multiAirflow systemet ser till att kall luft fördelas jämnt i hela kylen. Det innebär att temperaturen hålls stabil oavsett var maten placeras och att nya varor kyls ned snabbare efter inköp.
Rostfri finish som är enkel att hålla ren: Den rostfria ytan med antiFingerprint minskar synliga fingeravtryck och gör kylfrysen lättare att hålla snygg. Det ger en välvårdad känsla i köket samtidigt som rengöringen blir enklare i vardagen.
Praktisk flaskförvaring med bottleRack: bottleRack ger en säker och organiserad plats för flaskor och burkar. Förvaringen gör att flaskor ligger stabilt och alltid är lätta att nå, samtidigt som hyllutrymmet används mer effektivt.
Kapacitet frys: 103
Kapacitet kyl: 260
Lagringskapacitet vid strömavbrott: 15
Egenskaper
| Varumärke | Electrolux |
| Art.Nr. | 81113 |
| Färg | Vit |
| Hängning | Vänster |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 636 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Höjd | 847 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81113 |
| Typ | Kombinerad tvätt & tork |
| Vikt | 85,5 kg |
| Bredd | 597 mm |
| Motor | Inverter motor |
| Vattenförbrukning L | 50 l |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7333394044019 |














