Ugn Cylinda IBU5318PRF
10 195 kr
7 990 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

IBU5318PRF
7 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utforska matlagningens möjligheter med Cylinda imponerande multifunktionsugn, designad för att göra varje köksupplevelse smidig och effektiv. Ugnen är utrustad med användarvänliga vred och tydliga ugnssymboler, vilket gör det lätt att navigera mellan dess många funktioner och skapa kulinariska mästerverk.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Utforska matlagningens möjligheter med Cylinda imponerande multifunktionsugn, designad för att göra varje köksupplevelse smidig och effektiv. Ugnen är utrustad med användarvänliga vred och tydliga ugnssymboler, vilket gör det lätt att navigera mellan dess många funktioner och skapa kulinariska mästerverk.
Specifikationer
- Barnspärr ugnslucka
- Timer
- Digitalklocka för ugnsfunktioner
- Varmluft
- Pyrolys ugnsrengöring
Den pyrolytiska rengöringsfunktionen är en verklig tidsbesparande hjälte. Ugnen värms upp till 450°C och bränner effektivt bort fett och smuts, vilket ger en gnistrande ren ugn varje gång. Nu kan du fokusera på matlagningen och låta ugnen sköta rengöringen åt dig. Belysningen inuti ugnens tak ökar din sikt och gör det möjligt att noga övervaka matens tillagning. För ökad trygghet är ugnsluckan utrustad med en mekanisk barnspärr, och glaset på ugnsluckan håller utsidan svalare.
- Barnspärr ugnslucka
- Timer
- Digitalklocka för ugnsfunktioner
- Varmluft
- Pyrolys ugnsrengöring
Den pyrolytiska rengöringsfunktionen är en verklig tidsbesparande hjälte. Ugnen värms upp till 450°C och bränner effektivt bort fett och smuts, vilket ger en gnistrande ren ugn varje gång. Nu kan du fokusera på matlagningen och låta ugnen sköta rengöringen åt dig. Belysningen inuti ugnens tak ökar din sikt och gör det möjligt att noga övervaka matens tillagning. För ökad trygghet är ugnsluckan utrustad med en mekanisk barnspärr, och glaset på ugnsluckan håller utsidan svalare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 73726 |
| Färg | Svart |
| Typ | Ångugn |
| Energieffektivitet | A+ |
| Varmluft | Ja |
| Stektermometer | Ja |
| Display | Ja |
| Grill | Ja |
| Timerfunktion | Ja |
| Bredd | 5940 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9001176 |
| Energiförbrukning Konventionell | 0.99 |
| Djup | 567 cm |
| Höjd | 595 cm |
| Max Temperatur | 275 °c |
| Volym | 72 l |
| Vikt | 37 kg |
| WiFi | Nej |
| Bredd | 594 cm |
| EAN-nr | 7392186324081 |

