Inbyggnadsmikro Siemens BF520LMA1 iQ300
Cashback
3 869 kr
30 dagars prisgaranti

BF520LMA1 iQ300
3 869 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Upptäck Siemens iQ300 inbyggnadsmikro i stilren svart design, perfekt för inbyggnad i en 38 cm nisch. Denna kraftfulla mikrovågsugn gör det enkelt att tina, värma eller tillaga maten extra snabbt, vilket gör den till en oumbärlig del av ditt kök.
Varumärke
SiemensBeskrivning
Upptäck Siemens iQ300 inbyggnadsmikro i stilren svart design, perfekt för inbyggnad i en 38 cm nisch. Denna kraftfulla mikrovågsugn gör det enkelt att tina, värma eller tillaga maten extra snabbt, vilket gör den till en oumbärlig del av ditt kök.
Med en hög prestanda på upp till 800 W kan du spara tid i matlagningen och snabbt få fram dina favoriträtter. Oavsett om det handlar om att värma rester eller förbereda snabba måltider, levererar iQ300 på alla fronter. Den sidohängda luckan erbjuder en optimal lösning för inbyggnad och ger ett stilrent och funktionellt utseende. Denna design gör det också lätt att komma åt maten, vilket underlättar både matlagning och servering.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 76641 |
| Färg | Svart |
| Djup | 317 mm |
| Utförande | Inbyggnad |
| Hängning | Vänster |
| Höjd | 382 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 76641 |
| Effekt/prestanda | 800 W |
| Serie | iQ300 |
| Produkttyp | Mikrovågsugn |
| Volym | 20 l |
| Vikt | 14,9 kg |
| Bredd | 59,4 cm |
| Varmluft | Nej |
| Grill | Nej |
| WiFi | Nej |
| Bredd | 594 mm |
| EAN-nr | 4242003960257 |



