Mikrovågsugn Cylinda IM5341 Med GrillVit
5 495 kr
4 290 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

IM5341 Med Grill
Vit
4 290 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Utforska den perfekta kombinationen av kapacitet och mångsidighet med Cylinda rymliga inbyggnadsmikro med grill. Med en imponerande innervolym på 20 liter tar denna mikro matlagningen till nästa nivå och ger gott om utrymme för dina kulinariska kreationer.
Varumärke
CylindaBeskrivning
Utforska den perfekta kombinationen av kapacitet och mångsidighet med Cylinda rymliga inbyggnadsmikro med grill. Med en imponerande innervolym på 20 liter tar denna mikro matlagningen till nästa nivå och ger gott om utrymme för dina kulinariska kreationer.
Specifikationer
- Automatprogram
- Grill
- Snabbstart
- Spänning: 230V
Cylinda inbyggnadsmikro är utrustad med många funktioner funktioner för att göra din matlagning enklare och mer effektiv. Grillfunktionen ger dina rätter den perfekta grillytan och smaken. Den smidiga snabbstartsfunktionen gör det möjligt att snabbt värma upp dina favoriträtter. Dessutom erbjuder mikron ett intelligent upptiningsprogram som automatiskt anpassar sig efter vikten på frysvaran, vilket sparar tid och energi.
- Automatprogram
- Grill
- Snabbstart
- Spänning: 230V
Cylinda inbyggnadsmikro är utrustad med många funktioner funktioner för att göra din matlagning enklare och mer effektiv. Grillfunktionen ger dina rätter den perfekta grillytan och smaken. Den smidiga snabbstartsfunktionen gör det möjligt att snabbt värma upp dina favoriträtter. Dessutom erbjuder mikron ett intelligent upptiningsprogram som automatiskt anpassar sig efter vikten på frysvaran, vilket sparar tid och energi.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Cylinda |
| Art.Nr. | 73735 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 9001132 |
| Bredd | 59,5 cm |
| Djup | 333 mm |
| Höjd | 388 mm |
| Bredd | 595 mm |
| Djup | 333 cm |
| Utförande | Inbyggd |
| Hängning | Vänster |
| Höjd | 388 cm |
| Effekt/prestanda | 1450 W |
| Produkttyp | Mikrovågsugn |
| Volym | 20 l |
| Vikt | 18,5 kg |
| Varmluft | Nej |
| Display | Ja |
| Grill | Ja |
| Timerfunktion | Ja |
| WiFi | Nej |
| EAN-nr | 7392186324869 |
