Mikrovågsugn Whirlpool MAX 34/FW
1 888 kr
30 dagars prisgaranti

MAX 34/FW
1 888 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Whirlpool mikrovågsugn MAX 34/FW. Den här fristående mikrovågsugnen från Whirlpool har en unik cirkulär design. Den här apparaten är den perfekta lösningen för små utrymmen, till exempel i ett hörn av köket. Trots de yttre måtten rymmer den en vanlig 28 cm stor tallrik.
Varumärke
WhirlpoolBeskrivning
Whirlpool mikrovågsugn MAX 34/FW. Den här fristående mikrovågsugnen från Whirlpool har en unik cirkulär design. Den här apparaten är den perfekta lösningen för små utrymmen, till exempel i ett hörn av köket. Trots de yttre måtten rymmer den en vanlig 28 cm stor tallrik.
Jet avfrostning
Jet Defrost tinar upp maten supersnabbt och jämnt, tack vare den jämna strömfördelningen i Whirlpools unika 3D-system. Allt du behöver göra är att välja typ av mat, ange vikten och trycka på startknappen.
Jet Start
Med Jet Start får du full effekt i 30 sekunder med en knapptryckning. Perfekt för soppor och för att värma mat.
Information
- 5 effektzoner
- Ugnens kapacitet: 13 l
- Jet defrost smältning
- Jet Start omedelbar start
- Minne
- Lås för barn
- Avancerat 3D-system
- Roterande plattform, 28 cm
Jet Defrost tinar upp maten supersnabbt och jämnt, tack vare den jämna strömfördelningen i Whirlpools unika 3D-system. Allt du behöver göra är att välja typ av mat, ange vikten och trycka på startknappen.
Jet Start
Med Jet Start får du full effekt i 30 sekunder med en knapptryckning. Perfekt för soppor och för att värma mat.
Information
- 5 effektzoner
- Ugnens kapacitet: 13 l
- Jet defrost smältning
- Jet Start omedelbar start
- Minne
- Lås för barn
- Avancerat 3D-system
- Roterande plattform, 28 cm
Egenskaper
| Varumärke | Whirlpool |
| Art.Nr. | 56383 |
| Färg | Vit |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 353 mm |
| Höjd | 360 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | MAX 34 FW |
| Effekt/prestanda | 700 W |
| Typ | Mikrovågsugn |
| Volym | 13 l |
| Vikt | 13,2 kg |
| Bredd | 39,2 cm |
| Display | Ja |
| Effekt | 700 W |
| Bredd | 392 mm |
| EAN-nr | 8003437858994 |






