Panna Siemens Smärt Unversal HZ530000
849 kr
30 dagars prisgaranti

Smärt Unversal HZ530000
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SiemensBeskrivning
Smärt unversalpanna, 39 x 455 x 188 mm. Grå.
Egenskaper
| Varumärke | Siemens |
| Art.Nr. | 71430 |
| Färg | Svart |
| Djup | 188 mm |
| Höjd | 510 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | HZ530000 |
| Typ | Panna |
| Vikt | 1,8 kg |
| Bredd | 455 mm |
| EAN-nr | 4242003912881 |


