Hovkrats Wahl Hoof Pick
99 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tar effektivt bort avlagringar och smuts från hovarna tack vare dess krok i förstärkt rostfritt stål
Varumärke
WahlBeskrivning
Tar effektivt bort avlagringar och smuts från hovarna tack vare dess krok i förstärkt rostfritt stål
Ergonomiskt handtag med mjuk yta av gummi för effektiv hantering och maximal komfort för att undvika att du blir trött i arm och handled. Designen passar både höger- och vänsterhänta och såväl små som stora händer.
Egenskaper
| Varumärke | Wahl |
| Art.Nr. | 2999-7830 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 250 mm |
| Produkttyp | Hästtillbehör |
| Bredd | 20 mm |
| Djup | 70 mm |
| Vikt | 0,085 kg |
| EAN-nr | 4015110013020 |
