Man- och Svansborste Wahl Mane and Tail Brush
149 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Man- och Svansborste Wahl Mane and Tail Brush kammar försiktigt ut svansen och manen.
Ergonomiskt handtag med mjuk yta av gummi för effektiv hantering och maximal komfort för att undvika att du blir trött i arm och handled. Designen passar både höger- och vänsterhänta och såväl små som stora händer.
Egenskaper
| Varumärke | Wahl |
| Art.Nr. | 2999-7825 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 121 mm |
| Produkttyp | Hästtillbehör |
| Bredd | 57 mm |
| Djup | 292 mm |
| Vikt | 0,184 kg |
| EAN-nr | 4015110013013 |

