Man- och Svanskam Wahl Mane and Tail Comb
99 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Man- och Svanskam Wahl Mane and Tail Comb kammar försiktigt ut svansen och hjälper dig att separera manen när du vill göra flätor.
Varumärke
WahlBeskrivning
Man- och Svanskam Wahl Mane and Tail Comb kammar försiktigt ut svansen och hjälper dig att separera manen när du vill göra flätor.
Ergonomiskt handtag med mjuk yta av gummi för effektiv hantering och maximal komfort för att undvika att du blir trött i arm och handled. Designen passar både höger- och vänsterhänta och såväl små som stora händer.
Egenskaper
| Varumärke | Wahl |
| Art.Nr. | 2999-7820 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 408 mm |
| Produkttyp | Hästtillbehör |
| Bredd | 27 mm |
| Djup | 154 mm |
| Vikt | 0,09 kg |
| EAN-nr | 4015110013006 |
