Metallskrapa Wahl Curry Metal Shedder
179 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Tar bort grov smuts och löst hår med hjälp av två sidor med olika tänder.
Ergonomiskt handtag med mjuk yta av gummi för effektiv hantering och maximal komfort för att undvika att du blir trött i arm och handled. Designen passar både höger- och vänsterhänta och såväl små som stora händer.
Egenskaper
| Varumärke | Wahl |
| Art.Nr. | 2999-7835 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 92 mm |
| Produkttyp | Hästtillbehör |
| Bredd | 40 mm |
| Djup | 405 mm |
| Vikt | 0,182 kg |
| EAN-nr | 4015110013037 |

