Piggborste Wahl Rubber Curry i Gummi
149 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Tar bort smuts och lösa hårstrån från huvudet och kroppen, och även från dina kläder.
Egenskaper
- Perfekt för att massera din häst.
- Ergonomiskt handtag med mjuk yta av gummi för effektiv hantering och maximal komfort för att undvika att du blir trött i arm och handled.
- Designen passar både höger- och vänsterhänta och såväl små som stora händer.
- Perfekt för att massera din häst.
- Ergonomiskt handtag med mjuk yta av gummi för effektiv hantering och maximal komfort för att undvika att du blir trött i arm och handled.
- Designen passar både höger- och vänsterhänta och såväl små som stora händer.
Egenskaper
| Varumärke | Wahl |
| Art.Nr. | 2999-7840 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 72 mm |
| Produkttyp | Hästtillbehör |
| Bredd | 68 mm |
| Djup | 218 mm |
| Vikt | 0,234 kg |
| EAN-nr | 4015110013044 |

