Ryktborste Wahl Body Combo Brush
179 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Den ena sidan tar bort smuts och lera, medan den andra sidan får pälsen att skina. Perfekt för borstning av benen!
Varumärke
WahlBeskrivning
Den ena sidan tar bort smuts och lera, medan den andra sidan får pälsen att skina. Perfekt för borstning av benen!
Ergonomiskt handtag med mjuk yta av gummi för effektiv hantering och maximal komfort för att undvika att du blir trött i arm och handled. Designen passar både höger- och vänsterhänta och såväl små som stora händer.
Egenskaper
| Varumärke | Wahl |
| Art.Nr. | 2999-7800 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 282 mm |
| Produkttyp | Hästtillbehör |
| Bredd | 86 mm |
| Djup | 64 mm |
| Vikt | 0,302 kg |
| EAN-nr | 4015110012962 |
