Hundbädd Danish design Arctic Boxed DuvetMedium
999 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Medium

Arctic Boxed Duvet
Medium
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

De dova, grå färgerna gör att Arctic-serien från Danish Design passar in i ett modernt, skandinaviskt hem. Arctic är gjort av mjuka tyger med mockaimitation och fuskpäls.
Varumärke
Danish designBeskrivning
De dova, grå färgerna gör att Arctic-serien från Danish Design passar in i ett modernt, skandinaviskt hem. Arctic är gjort av mjuka tyger med mockaimitation och fuskpäls.
Dynan är fylld med supermjuk polyesterfiber. Den är även fullt tvättbar.
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D01620 |
| Utförande | Medium |
| Storlek | Medium |
| Bredd | 670 mm |
| Djup | 880 mm |
| Typ | Hundbädd |
| Material | Plysch |
| Höjd | 120 mm |
| Färg | Grå |
| EAN-nr | 5028441089120 |

