Hundbädd Danish design Boot BedMedium
786 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Utförande:
Medium

Boot Bed
Medium
786 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Boot Bed från Danish Design är en perfekt bädd att ha i bilen. När den inte används i bilen kan den användas utomhus eller i hemmet.
Varumärke
Danish designBeskrivning
Boot Bed från Danish Design är en perfekt bädd att ha i bilen. När den inte används i bilen kan den användas utomhus eller i hemmet.
Tillverkad av slitstarkt, vattentåligt material. Borttagbart skydd som kan fällas ut för att undvika skador på bilens lack när hunden hoppar in och ut ur bilen. Fästs enkelt med kardborre. Mjuk, stoppad botten för extra komfort. Rengörs enkelt genom att torkas med en fuktig trasa.
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D17012 |
| Utförande | Medium |
| Bredd | 580 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Djup | 800 mm |
| Typ | Hundbädd |
| Material | Plysch |
| Färg | Svart |
| EAN-nr | 5028441087737 |





