Hundbädd Danish design Colour Block Silver Lux Slumber BedStorlek L
1 399 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
L

Colour Block Silver Lux Slumber Bed
Storlek L
1 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Color Block-serien är gjord med Spring Bond Ultraflex, som är en S-formad struktur som säkerställer bättre återhämtning och långvarig komfort.
Varumärke
Danish designBeskrivning
Color Block-serien är gjord med Spring Bond Ultraflex, som är en S-formad struktur som säkerställer bättre återhämtning och långvarig komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D01922 |
| Färg | Silver |
| Höjd | 1050 mm |
| Längd | 3500 mm |
| Typ | Hundbädd |
| Bredd | 2800 mm |
| Storlek | L |
| Vikt | 2,35 kg |
| EAN-nr | 5028441095244 |

