Hundbädd Danish design Colour Block Steel Lux Slumber BedStorlek M
1 099 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Storlek:
M

Colour Block Steel Lux Slumber Bed
Storlek M
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Color Block-serien är gjord med Spring Bond Ultraflex, som är en S-formad struktur som säkerställer bättre återhämtning och långvarig komfort.
Varumärke
Danish designBeskrivning
Color Block-serien är gjord med Spring Bond Ultraflex, som är en S-formad struktur som säkerställer bättre återhämtning och långvarig komfort.
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D01911 |
| Storlek | M |
| Typ | Hundbädd |
| Bredd | 2300 mm |
| Längd | 3000 mm |
| Höjd | 950 mm |
| Vikt | 1,35 kg |
| Färg | Grå |
| EAN-nr | 5028441095206 |

