Hundbädd Danish design Fat Face bedSmall
799 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Djup:
530 mm

Fat Face bed
Small
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Vår kollektion av husdjurstillbehör i samarbete med FatFace, har en rad fantastiska husdjurssängar som inte bara ser bra ut och är bekväma men som har en positiv inverkan på vår naturliga miljö, människor och lokala samhällen. Tillverkad i Storbritannien, hela kollektionen är fylld med 100% återvunnen fiber, tillverkad av plastflaskor.
Varumärke
Danish designBeskrivning
Vår kollektion av husdjurstillbehör i samarbete med FatFace, har en rad fantastiska husdjurssängar som inte bara ser bra ut och är bekväma men som har en positiv inverkan på vår naturliga miljö, människor och lokala samhällen. Tillverkad i Storbritannien, hela kollektionen är fylld med 100% återvunnen fiber, tillverkad av plastflaskor.
Egenskaper
| Varumärke | Danish design |
| Art.Nr. | D10824 |
| Djup | 530 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Storlek | S |
| Färg | Flerfärgad |
| Material | Plysch |
| Typ | Hundbädd |
| EAN-nr | 5028441093011 |

